Preskočiť na obsah

Dôležité upozornenie pre účastníkov splavov

Účastníci splavu sú si vedomí, že splavovanie je aktívny šport a jeho vykonávanie je spojené s fyzickou námahou.  

Organizované splavy sú aktivity, ktoré sú realizované v kolektíve ľudí, preto si vyžadujú primeranú fyzickú a psychickú dispozíciu, schopnosť prispôsobiť sa a byť súčinný. Osobám so zdravotnými a telesnými obmedzeniami sa neodporúča zúčastniť sa tejto organizovanej aktivity.  

Všetci účastníci potvrdzujú, že vedia plávať. Účasť tých, ktorí nedosahujú vek 10 rokov si vyžaduje písomný súhlas zákonného zástupcu na mieste. 

KOCR Trnavský kraj má záujem, aby organizované splavy prebiehali v priateľskej atmosfére, účastníci mali pozitívny prístup k splavovaniu. Všetci účastníci sú povinní sledovať inštrukcie a dodržiavať pravidlá určené organizátorom.  

Sprievodca/organizátor má právo bez nároku na náhradu vylúčiť z organizovaného splavu osoby narúšajúce priebeh splavu, príp. iné osoby, a to v súlade so Všeobecnými obchodnými podmienkami KOCR Trnavský kraj.  

KOCR Trnavský kraj nenesie žiadnu zodpovednosť za ujmu na zdraví účastníkov splavu a iných škodách vzniknutých na splave bez zavinenia KOCR Trnavský kraj.  

Ryžovanie zlata na splave

Letné dobrodružstvo na vode s ryžovaním zlatinky. Splavte Šulianske rameno, ktoré je súčasťou Dunajských ramien a obdivujte typickú dunajskú krajinu. Sprievodca vás upozorní na všetky zajímavosti.

Splavovať sa bude na 10 miestnach nafukovacích kanoe so skúsenými kormidelníkmi.

Ceny vstupeniek: 17 eur (dospelá osoba), 15 eur (dieťa do 10 rokov)

Vstupenky

Sobota 17. augusta 2024

sk_SKSlovak
0
    0
    Vaše lístky
    Košík je prázdnyNakupovať lístky